Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml

Out of Stock

Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml

850.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml

Формулиран со деликатни површински активни агенти и пченични протеини кои се ефективни во отстранувањето на себумот. Ја прават косата полна со сјај и со живот , неговото ребалансирачко дејство помага да се прочисти скалпот. Се нанесува на влажна коса се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Балансирачки шампон за мрсна коса Therapy star balance 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares