Bi-phase Oro Puro Двофазен реструктурирачки кондиционер со кератин, арганово масло и УВ филтер 200ml

Bi-phase Oro Puro Двофазен реструктурирачки кондиционер со кератин, арганово масло и УВ филтер 200ml

1,090.00 ден

Купете го овој производ и заработете 109 Поени!
Compare

Опис

Bi-phase Oro Puro Двофазен реструктурирачки кондиционер со кератин, арганово масло и УВ филтер 200ml

Збогатен со микроактивно злато, длабоко ја хидратира и ревитализира сувата и оштетена коса. И дава брилијантност на нескротливата коса без да ја натежнува. Се нанесува на миена коса. Се масира и се прочешлува. Двојната компонента треба да се промеша.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Bi-phase Oro Puro Двофазен реструктурирачки кондиционер со кератин, арганово масло и УВ филтер 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares