Ботокс филер спреj за регенерациjа со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 150ml

Ботокс филер спреj за регенерациjа со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 150ml

1,200.00 ден

Купете го овој производ и заработете 120 Поени!
Compare

Опис

Ботокс филер спреj за регенерациjа со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 150ml

Ја тонира косата и и дава волумен доведувајќи ја до екстремен сјај, мекост и свиленкавост, без да ја слепува и натежнува. Прави стајлингот да трае подолго.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ботокс филер спреj за регенерациjа со ботокс кератин и хиjалуронска киселина 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares