Ботокс шампон со кератин и хијалуронска киселина за реконструкција на косата 1000ml

Ботокс шампон со кератин и хијалуронска киселина за реконструкција на косата 1000ml

2,400.00 ден

Купете го овој производ и заработете 240 Поени!
Compare

Опис

Ботокс шампон со кератин и хијалуронска киселина за реконструкција на косата 1000ml

Го олеснува внатрешниот прогрес на реконтрукција. Благодарение на нежната формула со pH 6.5 без сулфати и сол ги обновува природните протеини на косата. Нежно ја чисти косата и го потпомага внатрешниот процес на рекоснструкција, се нанаесува на влажна коса се масира 5 мин и се плакне. По потреба се повторува

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ботокс шампон со кератин и хијалуронска киселина за реконструкција на косата 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares