Color Mask Professional 250ml

Featured

Color Mask Professional 250ml

1,250.00 ден

ЕКСКЛУЗИВНА СИНЕРГИJА НА 3 АКТИВНИ ПРИНЦИПИ:

  • Сјаност на природна и козмеричка боја
  • Реструктурираност на косата
  • Заштита
Исчисти

Заработете до 125 Поени.

Compare

Опис

Color Mask Professional 250ml

ОЖИВУВА, ОСВЕТЛУВА, ПОДОБРУВА, ХИДРАТИРАЧКА МАСКА ВО БОJА
Тоа новиот професионален програм на маски во боја кои ја хидратираат косата и истовремено ја нијансираат збогатени со 24К злато, арган и кератин овозмувајќи бескраен персонализиран колор ефект
Идеален производ за природна и фарбана коса. Се нанесува на измиена коса по можност со Оro Therapy шампон и на исушена коса се нанесува приближно 20-30мл нежно се масира се остава да

Дополнителни информации

Color Mask Professional

Color Mask Anti-Yellow, Color Mask Chocolate, Color Mask Fucsia, Color Mask Golden, Color Mask Intense Copper, Color Mask Intense Red, Color Mask Intense Violet, Color Mask Lavender, Color Mask Pink

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Color Mask Professional 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares