Conditioner Zaffiro Puro Koндиционер за плава и бланширана коса 300ml

Conditioner Zaffiro Puro Koндиционер за плава и бланширана коса 300ml

820.00 ден

ЛУКСУЗОТ НА САФИР ВО ФУНКЦИJА НА ПЛАВУШИТЕ!
Програма за заштита третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали.

Купете го овој производ и заработете 82 Поени!
Compare

Опис

Conditioner Zaffiro Puro Koндиционер за плава и бланширана коса 300ml

Со својата формула SLS/SLES free технологија збогатен со Сафир, Злато и Кератин . Ја потхранува третираната коса и ги неутрализира несаканите жолти ефекти. После шампонирање се нанесува и се остава да делува 2-3 мин. Се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Conditioner Zaffiro Puro Koндиционер за плава и бланширана коса 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares