Curl cream Styling pro за навиткана коса со кадрици 250ml

Curl cream Styling pro за навиткана коса со кадрици 250ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Curl cream Styling pro за навиткана коса со кадрици 250ml

Формира, зајакнува кадрици, елиминирајќи фриз ефект ја дефинира навитканата коса.

Се нанесува на засушена коса по должина и краеви резултирајќи ефект на дефинирано навиткана и сјајна коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Curl cream Styling pro за навиткана коса со кадрици 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares