Curly and wavy hair shampoo Шампон за кадрици 350 ml

Out of Stock

Curly and wavy hair shampoo Шампон за кадрици 350 ml

630.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Curly and wavy hair shampoo Шампон за кадрици 350 ml

Curly Shine Дали знаевте дека ниту една личност во светот нема апсолутно права коса. Сите видови на коса имаат тенденција да се вртат за време на растот, нивната разлика е
само во различни степени на извртување.
Ако припаѓате на косата со висок степен на навитканост, едноставно ако имате кадрава коса, Curly Shine серијата на Fanola е наменета само за вас. Збогатена линија со хидролизирани протеини од свила и пченица. Шампонот и маската ви даваат еластичност и дефинирани кадрици со неверојатен сјај, потхранетост и хидратирана коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Curly and wavy hair shampoo Шампон за кадрици 350 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares