Definition paste Styling pro 100ml

Definition paste Styling pro 100ml

690.00 ден

Купете го овој производ и заработете 69 Поени!
Compare
SKU: 17113 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Definition paste Styling pro 100ml

Ја оформува и дефинира косата со брилијантен сјаен ефект, идеален за имагинативни и креативни ефекти.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Definition paste Styling pro 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares