Деколорант крем со виолетов микро пигмент од боровинка и грозје 500gr

Деколорант крем со виолетов микро пигмент од боровинка и грозје 500gr

3,180.00 ден

Купете го овој производ и заработете 318 Поени!
Compare

Опис

No-Yellow Деколорант крем со виолетов микро пигмент од боровинка и грозје 500gr

Деколорант крем со виолетов микро пигмент од боровинка и грозје со неутрализирачко дејство на жолтилото деликатна формула без салицил и титаниум диоксид осветлувачка моќ до 8 тонови микс 1:2

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Деколорант крем со виолетов микро пигмент од боровинка и грозје 500gr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares