Easy Curl Крема за дефинирање на кадрици 250ml

Easy Curl Крема за дефинирање на кадрици 250ml

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Easy Curl – Curl definition cream Крема за дефинирање на кадрици 250ml

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Easy Curl Крема за дефинирање на кадрици 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares