Екстра јак гел Oro Puro 250ml

Out of Stock

Екстра јак гел Oro Puro 250ml

490.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Екстра јак гел Oro Puro 250ml

Со кератин, арган и злато, идеален за модерен изглед, дава долготраен изглед, при тоа не ја суши косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Екстра јак гел Oro Puro 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares