Екстра јак лак Oro Puro 100ml

Екстра јак лак Oro Puro 100ml

590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 59 Поени!
Compare

Опис

Екстра јак лак Oro Puro 100ml

Lacca Oro Puro екстра јак лак со кератин, арган и УВ филтер за сјаен и еластичен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Екстра јак лак Oro Puro 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares