Екстра јак лак за коса Street style power fix 500ml

Екстра јак лак за коса Street style power fix 500ml

580.00 ден

Купете го овој производ и заработете 58 Поени!
Compare

Опис

Екстра јак лак за коса Street style power fix 500ml

Ја зацврстува косата без да го прави влакното тешко, а притоа дава лесна еластична форма, го штити влакното и е отпорен на влага. Се прска на косата од раздалеченост од 30 см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Екстра јак лак за коса Street style power fix 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares