Energizing Prevention Lotion 125 ml

Energizing Prevention Lotion 125 ml

1,150.00 ден

Купете го овој производ и заработете 115 Поени!
Compare

Опис

Energizing Prevention Lotion 125 ml

Лосион кој помага да се спречи губење на косата. Формулиран со екстракти од рузмарин, екстракти од коприва и олиго елементи , има својства за прочистување и ребаланс ја негуваат и стимулираат активноста на растот и целосна должина на енергија и тон. Може да предизвика црвенило на кожата.
После шампонирање, директно се нанесув на чист скалп, масирајте. Не се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Energizing Prevention Lotion 125 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares