Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа 12x10ml

Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа 12x10ml

1,250.00 ден

Купете го овој производ и заработете 125 Поени!
Compare

Опис

Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа 12 ампули x 10ml

Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа, ја враќа енергијата и хранливите сусптанци на косата , зајакнувајќи ја од корен и правејќи ја здрава и витална. Има стимулирачко и енергизирачко дејство, благодарејќи на неговата формула збогатена со соја протеини и екстракт од рузмарин и екстракт од коприва и олигоелементи. Ја
прочистува и ревитализира кожата на главата со интензивно зајакнувачко и тонизирачко дејство, Може да предизвика црвенило и пецкање на кожата поради тоа што ја забрзува
микроциркулацијата.

По шампонирањето се нанесува на скалпот, не се плакне.

 

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Енергизирачки лосион ампули за слаба и коса која опаѓа 12x10ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares