Флуид Oro Puro за кадрици со кератин и арган 200ml

Флуид Oro Puro за кадрици со кератин и арган 200ml

830.00 ден

Купете го овој производ и заработете 83 Поени!
Compare

Опис

Флуид Oro Puro за кадрици со кератин и арган 200ml

Curling fluid Oro Puro флуид за кадрици со кератин и арган ја подобрува и дефинира еластичноста на природните кадрици. Ја прави косата сјајна и и дава антистатичен ефект.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Флуид Oro Puro за кадрици со кератин и арган 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares