Fluid Rubino Puro Флуид 100ml

Fluid Rubino Puro Флуид 100ml

1,590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Fluid Rubino Puro Флуид 100ml

За фарбана и третирана коса со Рубин, Кератин, Микроактивно злато и сончев филтер. Заштита сјај сензуалност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Fluid Rubino Puro Флуид 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares