Флуид за измазнување и исправање со кератин и арган 200ml

Флуид за измазнување и исправање со кератин и арган 200ml

830.00 ден

Купете го овој производ и заработете 83 Поени!
Compare

Опис

Флуид за измазнување и исправање со кератин и арган 200ml

Smoothing fluid Oro Therapy флуид за измазнување и исправање со кератин и арган збогатен со микроактивно злато го контролира frizz ефектот правејќи ја косата лесна за стилизирање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Флуид за измазнување и исправање со кератин и арган 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares