Hand Cream Oro Puro Gold Therapy 100ml

Hand Cream Oro Puro Gold Therapy 100ml

450.00 ден

Купете го овој производ и заработете 45 Поени!
Compare
SKU: 96357 Категории: , Tags: , , , , ,

Опис

Hand Cream Oro Puro Gold Therapy 100ml

E идеална крема за долготрајна заштита на вашите раце. Ја храни, ја заштитува и хидратирана кожата длабоко со арганово масло и 24К злато – брзаапсорпција и моментални резултати

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Hand Cream Oro Puro Gold Therapy 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares