Хранлив шампон со макадамиjа и колаген 1000ml

Хранлив шампон со макадамиjа и колаген 1000ml

1,120.00 ден

Купете го овој производ и заработете 112 Поени!
Compare

Опис

Хранлив шампон со макадамиjа и колаген 1000ml

Посебно соодветен за третирана и безживотна коса, има омекнувачко и потхранувачко дејство правејќи ја косата здрава витална и блескава. Ефективно ја чисти косата давајќи и чудесен тон мекост и сјај.
Ја заштитува бојадисаната коса од избледување на бојата се нанесува на мокра коса се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хранлив шампон со макадамиjа и колаген 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares