Хранлива маска со макадамиjа и колаген 1000ml

Хранлива маска со макадамиjа и колаген 1000ml

1,120.00 ден

Купете го овој производ и заработете 112 Поени!
Compare

Опис

Хранлива маска со макадамиjа и колаген 1000ml

Идеална за третиран аи безживотна коса, ја расплеткува и омекнува со посебен антифриз ефект. Интензивно ја потхранува давајќи и неверојатна мекост и сјај. Се употребува на мокра коса на краевите и по должината и се плакне по три до пет минути.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хранлива маска со макадамиjа и колаген 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares