Интензивен филер за реконструкција со ПХ 5.5 со ботолифе кератин и хијалуронска киселина 150ml

Featured

Интензивен филер за реконструкција со ПХ 5.5 со ботолифе кератин и хијалуронска киселина 150ml

3,000.00 ден

Купете го овој производ и заработете 300 Поени!
Compare

Опис

Интензивен филер за реконструкција со ПХ 5.5 со ботолифе кератин и хијалуронска киселина 150ml

Пенетрира длабоко во структурата на кршливата и оштетена коса, зајакнувајќија и обновувајќи ги оштетените делови и репарирајќи ја внатрешно. Благодарение на блансирачката и концентрирана форма косата е ревитализирана тонирана, еластична и блескаво здрава.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Интензивен филер за реконструкција со ПХ 5.5 со ботолифе кератин и хијалуронска киселина 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares