Кератерм Маска за дисциплинирање на права и хемиски третирана коса 1000ml

Кератерм Маска за дисциплинирање на права и хемиски третирана коса 1000ml

1,590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Кератерм Маска за дисциплинирање на права и хемиски третирана коса 1000ml

Богатата кремаста формула со карите путер ја потхранува и хидратира косата, ефективно го елиминира налекетризираниот ефект, ја прави косата мека, свиленкава и сјајна без да ја отежнува на долу. Идеална е за усовршување и одржување на стајлингот на исправената коса, добиен од хемиските третмани и жешките стајлинг алатки. После шампонирањето се нанесува се остава да делува 3-5мин. и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кератерм Маска за дисциплинирање на права и хемиски третирана коса 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares