Кератерм шампон за права и хемиски третирана коса 1000ml

Кератерм шампон за права и хемиски третирана коса 1000ml

1,960.00 ден

Купете го овој производ и заработете 196 Поени!
Compare

Опис

Кератерм шампон за права и хемиски третирана коса 1000ml

Анти-фризз дисциплинирачки шампон за исправена и хемиски третирана коса. ОД SLES и SLS слободната формула ја прочистува косата и го елиминира фризз ефектот, ја остава косата хидратирана мека и лесна за расчешлување, ја враќа мекоста, сјајот и виталноста без да ја отежнува на долу косата.
Идеален е за усовршување и одржување на стајлингот на исправената коса, добиен од хемиските третмани и жешките стајлинг алатки. Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кератерм шампон за права и хемиски третирана коса 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares