Кератерм Спреj 200ml

Кератерм Спреj 200ml

1,180.00 ден

Купете го овој производ и заработете 118 Поени!
Compare

Опис

Кератерм Спреj 200ml

Прогресивен омекнувачки спреј со термално-активна акција. Се прска на цела коса се суши со четка.
Со преса: Се нанесува на сува коса потоа употребете преса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кератерм Спреj 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares