Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 12x75gr

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 12x75gr

500.00 ден

Купете го овој производ и заработете 50 Поени!
Browse Wishlist
Compare

Опис

Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 12x75gr
Идеален за прамени, бланширање деколорација и други осветлувачки техники.
Неговата несекојдневна формулација го намалува ризикот од иритација и чувствителност осветлува до 8 тонови.
Да не се употребува со извори за топлина.

  • Ефективно расплеткувачко дејство
  • Ја прави косата мека хидрирана
  • Несекојдневна пудра
  • Неговата формула го прави брз практичен и безбеден за употреба
  • Не ја надувува и не ја суши косата.

Цената на производот е за една кесичка.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Компактна пудра за деколорациjа со 24 к злато со арганово масло и кератин 12x75gr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares