Концентриран реструктурирачки лосион со кератин и арган

Featured

Концентриран реструктурирачки лосион со кератин и арган

250.00 ден3,000.00 ден

Исчисти

Заработете до 300 Поени.

Compare

Опис

Концентриран реструктурирачки лосион со кератин и арган

Својата формула со 24К микроактивно злато овозможува длабока хидратација на многу сува коса, стресна и третирана коса.
После шампонирање се нанесува на цела должина и на краевите, дејствува до 3 минути и се плакне. Концентрирана формула треба да се промеша пред употреба.

 

Дополнителни информации

Lozione Oro Puro

Lozione Oro Puro 12x10ml, Lozione Oro Puro 1x10ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Концентриран реструктурирачки лосион со кератин и арган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares