Кондиционер Diamante Puro 1000ml

Кондиционер Diamante Puro 1000ml

1,290.00 ден

DIAMANTE PURO
ДИЈАМАНСТСКИОТ ЛУКСУЗ НА ЦВРСТИНАТА ! ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРЕТМАН ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ НА ОСЕТЛИВАТА И СТРЕСНА КОСА

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Condicioner Diamante Puro 1000ml

Keратински кондиционер за осетлива и стресна коса со Дијамант, Кератин и Микроактивно злато збогатен со арганово масло. Идеален за коса изложена на термално механички стрес. Ја потхранува, витализира, и и дава беспрекорен сјај.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кондиционер Diamante Puro 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares