Кондиционер за волумен 350ml

Кондиционер за волумен 350ml

650.00 ден

Купете го овој производ и заработете 65 Поени!
Compare
SKU: 96344 Категории: , Tags: , , , ,

Опис

Кондиционер за волумен 350ml

Подготвени за игра во полн обем?
Започнете го денот со волумен!
FANOLA се погрижи да ви подари волумен на косата, шампонот и кондиционерот се идеални за обновување на обемот од коренот, додека пак на косата и дава виталност и еластичност. И без да ја натежнува!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кондиционер за волумен 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares