Крем активатор за боjа со 24к злато 10Vol 3%, 20Vol 6%, 30Vol 9%, 40Vol 12%

Крем активатор за боjа со 24к злато 10Vol 3%, 20Vol 6%, 30Vol 9%, 40Vol 12%

90.00 ден580.00 ден

Исчисти

Заработете до 58 Поени.

Compare

Опис

Крем активатор за боjа со 24к злато 10Vol 3% – 1000ml и 150ml, 20Vol 6% – 1000ml и 150ml, 30Vol 9% – 1000ml и 150ml, 40Vol 12% – 1000ml и 150ml

Наменет специјално за колор кератин боите, лесен за мешање со неутрален мирис. Збогатен со микроактивно злато и арганово масло гарантира максимални резултати од бојадисувањето. Неговата специфична кремаста структура ја потпомага реструктурирачкото омекнувачкото дејство на активните принципи: Злато, кератин, арган.

Дополнителни информации

Oro Therapy Krem aktivator

Крем активатор 12% 1000 ml, Крем активатор 12% 150 ml, Крем активатор 3% 1000 ml, Крем активатор 3% 150ml, Крем активатор 6% 1000 ml, Крем активатор 6% 150ml, Крем активатор 9% 1000 ml, Крем активатор 9% 150 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Крем активатор за боjа со 24к злато 10Vol 3%, 20Vol 6%, 30Vol 9%, 40Vol 12%”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares