Leave-in restrcturing lotion 10ml x 12 pz Реструктурирачки ампули 10мл х12

Featured

Leave-in restrcturing lotion 10ml x 12 pz Реструктурирачки ампули 10мл х12

1,590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 159 Поени!
Compare

Опис

Leave-in restrcturing lotion 10 ml x 12 pz Реструктурирачки ампули без измивање за регенерација на сува и оштетена коса 10мл х12

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Leave-in restrcturing lotion 10ml x 12 pz Реструктурирачки ампули 10мл х12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares