Liss definer Styling pro 250ml

Liss definer Styling pro 250ml

750.00 ден

Купете го овој производ и заработете 75 Поени!
Compare
SKU: 17114 Категории: , Tags: , , , ,

Опис

Liss definer Styling pro 250ml

Smoothing fluid за исправњна коса

Ја дисциплинира косата правејќи ја мека и сјајна, ја елиминира наелектризираноста и заштитува од топлина и влажност, се нанесува на засушена коса по должина и краевите резултирајќи ефект на права и сјајна коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Liss definer Styling pro 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares