Mask Rubino Puro Кератинска маска 1000ml

Mask Rubino Puro Кератинска маска 1000ml

1,290.00 ден

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Mask Rubino Puro Кератинска маска 1000ml

За фарбана и третирана коса со Рубин, Кератин, Микроактивно злато. Ја хидратира, потхранува фарбаната коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Mask Rubino Puro Кератинска маска 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares