Mask Rubino Puro Кератинска маска 300ml

Mask Rubino Puro Кератинска маска 300ml

820.00 ден

Купете го овој производ и заработете 82 Поени!
Compare

Опис

Mask Rubino Puro Кератинска маска 300ml

За фарбана и третирана коса со Рубин, Кератин, Микроактивно злато. Ја хидратира, потхранува фарбаната коса.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Mask Rubino Puro Кератинска маска 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares