Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 1000ml

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 1000ml

890.00 ден

Купете го овој производ и заработете 89 Поени!
Compare

Опис

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 1000ml

Хидратантна маска со органско италијанско маслиново масло и протеини од свила. Благодарение на уникатните состојки го олеснува чешлањето, длабоко ја навлажнува косата, им дава сјај и здрав негуван изглед. Протеините од свила придонесуваат за реставрација на оштетените области, ја измазнуваат и полираат површината на косата. Не се потешки.

  • Примена: Нанесете на чиста влажна коса по целата должина. Оставете 5-10 минути, а потоа исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares