Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml

Out of Stock

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml

490.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml

Хидратантна маска со органско италијанско маслиново масло и протеини од свила. Благодарение на уникатните состојки го олеснува чешлањето, длабоко ја навлажнува косата, им дава сјај и здрав негуван изглед. Протеините од свила придонесуваат за реставрација на оштетените области, ја измазнуваат и полираат површината на косата. Не се потешки.

  • Примена: Нанесете на чиста влажна коса по целата должина. Оставете 5-10 минути, а потоа исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares