Мулти активен спреj 200ml

Мулти активен спреj 200ml

1,090.00 ден

Купете го овој производ и заработете 109 Поени!
Compare
SKU: 17076 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Мулти активен спреj 200ml

Mаска од макадамија и колаген кој не се плакне. Идеален за третирана и безживотна коса. Ја потхранува, хидрира и ефективно ја расплеткува без да ја натежнува. Ја заштитува и Зајакнува бојата на косата, правејќи ја разиграна свиленкава и сјајна. Се нанесува на влажна коса, се прочешлува и се продолжува со стилизирање.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мулти активен спреj 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares