No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml

1,290.00 ден

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml

No Yellow светото од скоро се збогати и со No Orange линијата за неутрализација на несаканите црвени и портокалови рефлексии.

Благодарение на Icu Blue пигментот и дава на косата ладен и хомоген рефлекс.

Тип на коса: од темно кафеава до бланширана.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares