No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml

850.00 ден

Купете го овој производ и заработете 85 Поени!
Compare
SKU: 96417 Категории: , Tags: , , , , ,

Опис

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml

No Yellow светото од скоро се збогати и со No Orange линијата за неутрализација на несаканите црвени и портокалови рефлексии.

Благодарение на Icu Blue пигментот и дава на косата ладен и хомоген рефлекс.

Тип на коса: од темно кафеава до бланширана.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares