No Yellow Ice Blonde color 100ml

No Yellow Ice Blonde color 100ml

590.00 ден

Исчисти

Заработете до 59 Поени.

Compare

Опис

No Yellow Ice Blonde color 100ml

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатен со специјална екстра висок перформанс, тродимензионалнаост, антирефлексивност во пигмет, збогатен со екстракт од грозје и боровинка антиоксидант витална и мека коса
9 нијанси посветени посветени на блондот

Дополнителни информации

Ice Blonde

Lite Ice Blonde 8, Platinum Ice Blonde 10, Very Lite Ice Blonde 9

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Yellow Ice Blonde color 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares