No Yellow Ice Superlightener color 100ml

No Yellow Ice Superlightener color 100ml

590.00 ден

Исчисти

Заработете до 295 Поени.

Compare

Опис

No Yellow Ice Superlightener color 100ml

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатен со специјална екстра висок перформанс, тродимензионалнаост, антирефлексивност во пигмет, збогатен со екстракт од грозје и боровинка антиоксидант витална и мека коса
9 нијанси посветени посветени на блондот

Дополнителни информации

Ice Super Lightener

Intense Superlightener S.1322, Superlightener S.1202

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Yellow Ice Superlightener color 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares