No Yellow Ice Toner color 100ml

Featured

No Yellow Ice Toner color 100ml

590.00 ден

Исчисти

Заработете до 59 Поени.

Compare

Опис

No Yellow Ice Toner color 100ml

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатен со специјална екстра висок перформанс, тродимензионалнаост, антирефлексивност во пигмет, збогатен со екстракт од грозје и боровинка антиоксидант витална и мека коса
9 нијанси посветени посветени на блондот

Дополнителни информации

Ice Toner

Anti-Yellow Toner T.02, Ashanti-Yellow Toner T.11, Blue Anti-Yellow Toner T.21

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Yellow Ice Toner color 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares