No Yellow Lightener color 100ml

No Yellow Lightener color 100ml

590.00 ден

Купете го овој производ и заработете 59 Поени!
Compare

Опис

No Yellow Lightener color 100ml

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатен со специјална екстра висок перформанс, тродимензионалнаост, антирефлексивност во пигмет, збогатен со екстракт од грозје и боровинка антиоксидант витална и мека коса
9 нијанси посветени посветени на блондот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Yellow Lightener color 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares