No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml

No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml

1,490.00 ден

Купете го овој производ и заработете 149 Поени!
Compare
SKU: 96385 Категории: , Tags: , , , , , ,

Опис

No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml

Нашиот долгогодишен и истражувачки институт Fanola фаворит, ни покажува вистински чуда. Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и дава мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови.

Најдобар пријател на блондинките !

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares