Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml

Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml

990.00 ден

Купете го овој производ и заработете 99 Поени!
Compare

Опис

Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares