Обликувачка мат паста со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

Обликувачка мат паста со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

890.00 ден

Купете го овој производ и заработете 89 Поени!
Compare

Опис

Обликувачка мат паста со кератин, арган и микроактивно злато 100ml

Mat paste Oro Puro обликувачка мат паста со кератин, арган и микроактивно злато ја дефинира и текстурира косата, дава долготраен природен изглед на косата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Обликувачка мат паста со кератин, арган и микроактивно злато 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares