Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 1000ml

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 1000ml

1,290.00 ден

Купете го овој производ и заработете 129 Поени!
Compare

Опис

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 1000ml

Збогатен со микроактивно злато слатко циперусово масло, нежно ја чисти косата правејќи ја мека лесна и блескава, се нанесува на влажна коса се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 1000ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares