Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 300ml

Featured

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 300ml

820.00 ден

Купете го овој производ и заработете 82 Поени!
Compare

Опис

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 300ml

Збогатен со микроактивно злато слатко циперусово масло, нежно ја чисти косата правејќи ја мека лесна и блескава, се нанесува на влажна коса се масира и се плакне.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и ув заштита 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares