Oro Therapy Neutralizer Стабилизирачки неутрализатор 1000мл

Oro Therapy Neutralizer Стабилизирачки неутрализатор 1000мл

790.00 ден

Купете го овој производ и заработете 79 Поени!
Compare

Опис

Oro Therapy Neutralizer Стабилизирачки неутрализатор 1000мл

Ја стабилизира и фиксира новата форма на косата, грижејќи се за за природната pH вредност на косата.
Идеален е за секој тип на коса.

Револуција во перманентниот свет на универзалниот бранов или навиткувачки систем
· Со реструктурирачка акција
· Повеќе функционалност
· Со повеќе јачина
Специјална формула збогатена со 24К злато, кератин, цистиамин и арганово масло,адаптирано да одговара на секој вид на коса.
Unique waving liquid: Во зависност од состојбата и видот на косата остварува прилагодливи резултати
· Пократко време за обработка -брзо реагира течноста за ондулација
· Нема пареа на амониак- не содржи амониак
· Ултра-деликатна формула-максимално ја заштитува структурата и кутикулите на косата.
Активни принципи:
Цистеамин компонента со природно потекло, особено компатабилна со структурата на косата. Остварува хемиски активна заштитна акција на суфурните сврзници да не се кинат
24К злато се бори со против формирањето на слободни радикали, со неверојатно лесно anti age дејство. Ја остава косата блескава и полна со сјај.
Кератин – Пенетрира длабоко во косата давајќи и струкитура, виталност и енергија. Надворешно ја реструктуриракосата
Арганово масло – Ја Заштитува, осветлува, потхранува, и зајакнува косата, богат со витамин Е овој природен имоќен анти оксидант помага во борбата против стареењето на косата и ја заштитува од слободните радикали
Резултати: Бранова и навиткана коса
· Цврста, здрава
· Еластична и коса со живост
· Добро дефиниран изглед
· Мека и сјајна
· Хидратирана
· Долготрајност
· Без фризз ефект
· Лесна за одржување

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Oro Therapy Neutralizer Стабилизирачки неутрализатор 1000мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

shares